Kelio užtvarai

Norint patikimai valdyti įvažiavimo ir išvažiavimo srautus į pramoninių objektų teritorijas, požeminius garažus, saugomas gyvenvietes, automobilių stovėjimo aikšteles būtina panaudoti automatinius kelio užtvarus. Priklausomai nuo jūsų poreikių galime pasiūlyti įvairių tipų automatinius užkardus. Karties ilgis kiekvienu atskiru atveju pasirenkamas individualiai nuo 2.5 iki 16 metrų diapazone.

Specifinėse situacijose, ypatingai požeminiuose garažuose, kur patalpų aukštis ženkliai mažesnis už pravažiavimo plotį, yra galimybė panaudoti šarnyrinį laužytą kartį.

Siekiant užtikrinti ilgą tarnavimo laiką ir gerą estetinį vaizdą, automatinių kelio užtvarų korpusai gaminami iš cinkuotos skardos ir dažomi aukštos kokybiškais dažais RAL2004 spalva. Vietose su agresyvia aplinka galima panaudoti korpusus iš nerūdijančio plieno.

Bendrovė „Albra“ bendradarbiauja su Italijos bendrove CAME, gaminančia kelio užtvarus ir kiemo vartų automatizavimo įrangą. Šie CAME produktai pritaikyti darbui Lietuvos klimato sąlygomis: esant kritinėms žiemos ir vasaros temperatūroms.

Taip pat prekiaujame bendrovių BFT, NICE ir kitų gamintojų automatiniais kelio užtvarais.